בנייה קלה מכל הסוגים

סגירת מרפסות

בנייה ירוקה

מבנים ניידים

בנייה קלה מחיר למ"ר, יתרונות וחסרונות

מהי בנייה קלה ומדוע הכי כדאי להשתמש בה במקרים לא מעטים? בנייה קלה היא השלמת בנייה או הקצאת מבנה יביל המשמש כמגורים במקום בית בישראל. השלמת בנייה היא למשל סגירת מרפסת והפיכתה לחלל סגור, בניית פרגולה בגינה או במרפסת, ועוד. מבנה יביל או קרוואן ממונע המאפשר לכם לגור בו ולהחליף קרקעות בהתאם להסדרי קרקעות לקרוואנים בישראל.

כמה זה עולה?

כאשר מיישמים בנייה קלה מחיר למ"ר נקבע על פי סוג חומרי הייצור. ניתן להשתמש בכלי בנייה לסגירת מרפסות עם זכוכיות ברמה גבוהה וניתן להשתמש בלוחות בנייה לפרגולה פשוטה. הראשונים יהיו בדרך כלל יקרים מהאחרונים. גם בתחום המבנים היבילים ישנו פער מחירים, משום שמבנה יביל שהתנאים הפנימיים בו יחסית אקוסטיים ועם בידוד טרמי נדרש יעלה יותר מאשר מבנה יביל עם בידוד טרמי פחות טוב ועם אקוסטיקה ירודה. לכן, כאשר מבררים עבור בנייה קלה מחיר למ"ר יש לוודא שאתם מודעים לסוגי חומרי הבנייה המבוקשים. במסתכם, עבור בנייה קלה מחיר למ"ר נחשב יקר פחות מאשר מחיר למ"ר בטון או גבס.

מהם היתרונות של הבנייה הקלה?

מדלגים על משכנתא, כי מבנה יביל לא עולה מיליונים או מאות אלפי שקלים או כמה עשרות אלפים בלבד. בנוסף, ניתן לקצר תהליכים ובמקום לבנות קיר כשסוגרים מרפסת, להסדיר סגירת מרפסות מזכוכית. בנייה קלה, בגדול, היא משהו נגיש, קל ופשוט מאד ליישום. הוא מהיר ומביא כל צרכן לנקודה בה המבנה קיים וסגור, בשונה מבנייה רגילה שהיא תהליכית ואורכת זמן.

מהם חסרונות הבנייה הקלה?

זו לא בנייה אקוסטית. בבית סוגרים את המרפסות לשם הסגירה בלבד. זה לא חדר. לרוב, ניתן לבנות באמצעותה מבנים קטנים בלבד. חסרונות אלו עלולים כמובן לא להיות מגרעות בכלל עבור מי שאלו הם הצרכים שלו. בנייה קלה היא בנייה ירוקה שחוסכת לא מעט פגיעה בטבע ומיטיבה מאד עם עיצובם של מבנים קיימים במקרים רבים.

שירותים חיצוניים

לעיתים ישנן חברות אשר לא מבצעות את כל העבודות בעצמן, ועליכם להזמין בעלי מקצוע חיצוניים להשלמת העבודה. בין אם דרך חברת הבניה הקלה ובין אם באופן עצמי. כאשר אתם בוחנים הצעות מחיר של חברות בניה קלה עליכם לבדוק האם ישנם שירותים חיצוניים שתהיו זקוקים להם בעבודה עם החברות הללו, כמו חשמלאי, אינסטלטור או בעלי מקצוע אחרים, ובמידה ותהיו זקוקים לתשלום נפרד על השירותים הללו. בנוסף, קחו בחשבון הוצאות על ציוד שלא יסופק על ידי חברת הבניה הקלה כמו ארונות מטבח ושיש בעבודות שיפוץ מטבח, ריצוף, כלים סניטריים ועוד.

פנו אלינו וישמו את פרויקטי הבנייה הקלה הנחשקים ביותר

אנו נספק לכם הצעת מחיר עבור בנייה קלה מחיר למ"ר, מחיר כולל, וסוגי תשתיות בהם נשתמש. אנו ננפק לכם הצעת מחיר למבנה יביל, לסגירת מרפסות ולכל תחום אחר שאתם צריכים להכיר בפרויקטים שונים של תחום זה. פנו אלינו למידע נוסף על בנייה קלה.

נו... הגעת עד לפה ולא התקשרת? 🙂

פתרונות בנייה קלה מכל הסוגים -- קבל הצעה זריזה 0723952674

ברוכים הבאים אל אתר הבית של הבונים בע"מ

חברתינו מתמחה בפתרונות בנייה קלה מכל הסוגים, סגירת מרפסות, בנייה ירוקה, מבניים ניידים ועוד.

שירותים

שירותים

None

כל הזכויות שמורות 2021