בנייה קלה מכל הסוגים

סגירת מרפסות

בנייה ירוקה

מבנים ניידים

בנייה קלה מחיר למטר

בשנים האחרונות שיטות הבנייה הקלה הפכו לנפוצות מאוד. בנייה קלה מציעה יתרונות חשובים מאוד כמו חיסכון בעלויות וזמן בנייה מהיר מאוד, אשר הפכו את השיטה הזו להרבה יותר מבוקשת ונפוצה מאוד בישראל, במיוחד לאור מחירי הנדל"ן המאמירים ללא הפסקה בשנים האחרונות. ולכן, גם אם קיימים עבור בנייה קלה חסרונות מסויימים, היתרונות עולים בצורה משמעותית על החסרונות והופכים את השיטה למשתלמת במיוחד.

אם גם אתם חושבים על בנייה קלה לצורך בניה של בית או תוספת, ורוצים לקבל מידע על בנייה קלה מחיר למטר ולדעת מה יהיו בערך העלויות שלכם בבניה מהסוג הזה, קראו את המאמר ותמצאו מידע חשוב שיעזור לכם בכך.

מחיר למטר כללי – התאמה אישית נדרשת

לרוב, אם רוצים להעריך באופן כללי עבור בנייה קלה מחיר למטר ניתן לומר כי בסטנדרט מגורים בסיסי העלויות יהיו בין 3,000 לבין 4,000 שח למטר מרובע.

יחד עם זאת, בכדי להבין טוב יותר את העלויות, ולהעריך באופן נכון יותר את התשלום שייתכן כי תגיעו אליו בפרויקט שלכם, הכנו לכם רשימה של מחירים ממוצעים למגוון רחב של פריטים נדרשים בהליך העבודה. אם אתם רוצים הצעת מחיר מדוייקת יותר, פנו אלינו ונשמח להכין לכם הצעה אישית מפורטת במיוחד בשבילכם.

  • פנל מבודד: 50-80 ₪ למטר רץ.
  • תוספת חדר פנימי בבית מבניה קלה: 30,000-40,000 ₪.
  • תוספת יחידת דיור על הגג: 2000-3000 ₪.
  • הקמת בית כנסת בבנייה קלה: 15,000-30,000 ₪.
  • בית מגורים קומפלט עד מפתח: החל מ 300,000 ₪ לבית בגודל של 100 מ"ר ומעלה על פי התכנון של הבית והגודל שלו.
  • שלד בבנייה קלה: 800-1500 ₪
  • היתר לבנייה קלה: 15,000-40,000 ₪.

טווח המחירים הוא רחב, והעלויות יכולות להיות שונות בהתאם לסוג המבנה הדרוש, המיקום, התכנון האדריכלי ועוד. לכן אנו מקפידים להעניק לכל לקוח ליווי אישי ולהתאים לו הצעת מחיר מדויקת עבור הצרכים שלו כך שידע בדיוק כמה הוא יצטרך לשלם בעבור הפרויקט אליו הוא מכוון.

מה כולל הפרוייקט?

אם מדובר בפרוייקט שיפוץ פנימי אשר מבוצע רק בתוך הבית ותחת קורת גג, ישנו חופש פעולה נרחב יותר בבחירת התאריכים שכן גם אם יהיו כמה ימים גשומים, הדבר לא יפריע לאנשי השיפוצים והם יוכלו להמשיך לבצע את העבודה ללא הפרעה. אם מדובר בפרויקט הדורש עבודה חיצונית, כמו בניית קירות חיצוניים, הקמת גג, שיפוץ הכולל שבירת קירות ותקרה או הרחבה של הדירה, זהו שיפוץ שיופרע מאוד על ידי מזג אוויר חורפי ולכן חשוב לתזמן לו את התאריכים הנכונים לעבודות.

הזמינו מראש

גם אם אתם רוצים לבצע את השיפוץ בקיץ, תוכלו לחסוך לא מעט כסף אם תבחרו חברת בניה קלה וכבר תסגרו איתה את העסקה. ככל שתקבעו זאת זמן רב יותר מראש, תוכלו לקבל הצעות מחיר נוחות ומשתלמות יותר.

נו... הגעת עד לפה ולא התקשרת? 🙂

פתרונות בנייה קלה מכל הסוגים -- קבל הצעה זריזה 0723952674

ברוכים הבאים אל אתר הבית של הבונים בע"מ

חברתינו מתמחה בפתרונות בנייה קלה מכל הסוגים, סגירת מרפסות, בנייה ירוקה, מבניים ניידים ועוד.

שירותים

שירותים

None

כל הזכויות שמורות 2021