בנייה קלה מכל הסוגים

סגירת מרפסות

בנייה ירוקה

מבנים ניידים

בנייה קלה למגורים חסרונות וגם מעלות שהיא מקנה

מעוניינים לדעת מהי בנייה קלה וכיצד היא יכולה לסייע לכם לקדם מגורים-בבעלות ללא השקעה של מיליוני שקלים? במאמר זה נשטח בפניכם את כל מה שצריך לדעת אודות מגורים בבנייה קלה, כולל את חסרונותיהם הצפויים כדי שתוכלו להיערך לכך מראש.

בנייה קלה חסרונות

תמרון קשה בין חניונים

כפי שידוע, ישראל היא מדינה קטנה עם שוק קרקעות ריכוזי מאד, שחלקו נשלט על ידי פרטיים שלא מעוניינים שמבנים יבילים ישהו בשטחם וחלקו מהווה אדמות מנהל, להן ישנם נהלים סדורים לגבי חוסר אירוחם של מבנים יבילים, למעט מתי מעט שקיבלו את הקרקע בחכירה לכל 49 שנים. על מנת להשכיל לגור במבנה יביל עליכם להכיר את מעט החניונים שהוקצו בארץ לאירוחם, ללמוד על זמני האירוח (בימים) ולהיערך לנהיגה לחניון הבא כאשר הזמן שלכם ינוצל במלואו.

המבנה אינו אקוסטי במלואו

אם מישהו מכם עוסק בהקלטות, הן לא ניתנות למימוש בתוך מבנה יביל. תמיד אפשר להשתדרג, לשפץ, להדביק ספוגים, לבנות משטח מצמר סלעים וכד' – אבל זה עדיין לא יהיה אותו דבר כמו מבנה קבוע, במיוחד מבנה שיש בו חדר ממד, המהווה כר פורה לבידוד איכותי.

הנהיגה מצריכה רישיון על רכב כבד

מבנה יביל למגורים עם תא נהיגה הוא רכב כבד לכל דבר ועניין. יהיה עליכם להשקיע בלימוד, כולל תיאוריה וטסט, לנהיגה ברכב מעל 4 טון על מנת להתנהל עם המבנה היביל שלכם.

ומה בכל זאת המעלות של מבנה יביל מטעמנו?

מבנים יבילים שאנו בונים ומשווקים הם מבנים מחומרים איכותיים שנשמרים למשך שנים ארוכות. הם מבודדי חום וקור, וגם לקונסטרוקציית הבנייה ישנה משמעות ענפה. החלק הפנימי של המבנים נראה כמו סלון, חדרים, מטבח ומקלחת לכל דבר, ולא אוטובוס עם תא נהיגה. אורח שישהה ויצטלם בתוך המבנה ייראה ממש כמו ביקר בבית רגיל. על כן, בנושא כמו בנייה קלה חסרונות עשויים להיות לחם חוקכם בהשוואה לבעלי בתי קבע, אבל אצלנו ישנם גם לא מעט יתרונות שיקדמו מאד את איכות המגורים שלכם ביחס לבעלי מבנים יבילים אחרים. אם אתם מתכננים לרוש מבנה נייד למגורים, פנו אלינו וקבלו את כל הייעוץ והמידע הנדרש!

חושבים על פרויקט שיפוצים בבניה קלה? קודם כל ארגנו את הניירת

פרויקט של שיפוצים בבית הוא פרויקט לא פשוט, גם אם הוא מבוצע בשיטת הבניה הקלה. מדובר בתהליך מורכב ועבודות שיכולות לקחת לא מעט זמן, תלוי בסוג הפרויקט כמובן. יחד עם זאת, כאשר אתם מתכננים הליך של שיפוצים, עליכם לקחת בחשבון לא רק את העבודות עצמן, אלא הרבה לפני זה, לארגן את כל הניירת הכרוכה בכך.

אם מדובר בעבודות שיפוצים הכוללות שינוי של המבנה, הרחבה או אפילו שבירת קירות פנימיים בלבד, עליכם לקבל את כל האישורים על כך מהועדה לתכנון ובניה בעיר בה אתם מתגוררים. ארגון נכון של הניירת ימנע מבעיות עתידיות להתרחש ויאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם מוכנים להתחיל עם הפרויקט ולא יקרה מצב בו תקבלו צו הריסה לאחר סיום העבודה.

עוד בנושא בנייה קלה

בניה קלה נפוצה מאוד כיום לעומת שנים עברו ולמרות שהיא קיימת כבר עשרות שנים רק כעת נדמה שהיא פופולרית יותר מתמיד בישראל. בעולם מדובר בשיטת בניה מוכרת ונפוצה מאוד אולם כיום גם בישראל אנשים רבים ובעיקר רווקים וזוגות צעירים משקיעים בבניה קלה על מנת להפחית משמעותית את העלות של בניה או קנייה של דירה למגורים. חברת הבונים בע"מ, מספקת פתרונות בניה קלה לאנשים פרטיים, לבתי עסק וגם במגזר הציבורי ותשמח לספק גם לכם את השירות ברמה הגבוהה ביותר. צרו עמנו קשר לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר מפורטת ואטרקטיבית במיוחד. 

בנייה קלה למגורים חסרונות

כן יש גם כאלה על אף היתרונות הרבים של הבניה הקלה, חשוב לנו להציג בפניכם גם את החסרונות שלה וזאת כי אנו מאמינים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו וכמובן שירות אמין ומקצועי.

  • תמרון בין החניונים – חלק מאפשרויות הבנייה הקלה היא לקנות מבנה יביל. כלומר מבנה קל שנראה מבפנים ממש כמו בית לכל חדר: סלון, חדר שינה, מקלחת, מטבח וכו'… אולם המבנה על הגלגלים ויש תא נהג קדמי המאפשר לנהוג ברכב ולהוביל את המבנה אתכם מחניון אחד לאחר. את המבנה היביל ניתן להחנות רק בחניונים מסודרים  שחלקם נשלטים על ידי אנשים פרטיים שאינם מעוניינים שמבנים יבילים ינחתו עליהם ויתפסו את המקום שלהם בחניון המיועד להשכרה, בעלי רשויות המתחזקים חניונים, מאוד קשוחים בנושא השעות והתנאים שבהם הם מאפשרים למבנים יבילים לנחות שם ולכן תצטרכו להכיר את מעט החניונים ברחבי הארץ שהוקצו לטובת מבנים יבילים ולבדוק כיצד הם פועלים.
  • הבנייה אינה אקוסטית במלואה – המבנה שלכם לא יהיה אקוסטי במיוחד. כלומר שהוא לא יהיה אידיאלי מבחינת הקלטות, שירה ודברים אחרים העשויים להיות מושפעים מהאקוסטיקה במקום. 
  • דורשת רישיון לרכב כבד – במידה והלכתם על בניה קלה בצורה של מבנה יביל, דעו כי אתם תצטרכו רישיון עם הכשרה לנהיגה ברכב כבד עד 4 טון. זה אומר לעבור תיאוריה, שיעורי נהיגה וטסט ברכבים מסוג זה, כדי לקבל את הרישיון עם ההכשר המתאים.

בנייה קלה לעסקים חסרונות

עבדו עם הטובים ביותר על מנת לבדוק עבורכם את ההתאמה של הבניה הקלה לצרכים שלכם, פנו אל חברה אמינה עם שירות מוביל בתחום. כזו היא חברת הבונים בע"מ, שאנשי הצוות שלה ישמחו לעמוד לרשותכם בכל דבר ועניין.

נו... הגעת עד לפה ולא התקשרת? 🙂

פתרונות בנייה קלה מכל הסוגים -- קבל הצעה זריזה 0723952674

ברוכים הבאים אל אתר הבית של הבונים בע"מ

חברתינו מתמחה בפתרונות בנייה קלה מכל הסוגים, סגירת מרפסות, בנייה ירוקה, מבניים ניידים ועוד.

שירותים

שירותים

None

כל הזכויות שמורות 2021